Honda Adventure CROSSTOURER C-ABS

Mootorrattad
Super sport
Touring
Naked
Custom
Adventure

Uus Crosstourer

Crosstourer on valmis seiklusteks, omades suurepärast tasakaalu maantee ja maastikurataste omaduste vahel. Peaasjalikult maanteerattaks mõelduna ühendab see endas ühelt poolt sportlikele matkaratastele esitatavad kõrged standardid mootori jõudluse, haarduvuse, juhitavuse, stabiilsuse ja pidurite osas ja teiselt poolt maastiku-seiklustsikli vedrustuslahendused ja sõiduasendi.

Lisavarustusena on saadaval ka teise põlvkonna, kahe siduriga käigukastiga (Dual Clutch Transmission), mis toimib kahe, elektrooniliselt juhitava siduri põhimõttel, tagades kiired ja sujuvad automaatsed käiguvahetused ja pakkudes manuaalkastiga sõitmise sõidurõõmu automaatkasti mugavusega. Crosstourer on mootorratas, mis annab juhile tõelise vabaduse minna vastu oma seiklustele, seda mugavalt, stiilselt ja turvaliselt, olenemata sellest, kui pikaks sõit ka ei kujuneks.

2016. aasta VFR1200X Crosstourer vastab nüüd EURO 4 nõuetele ja on mugavam ning praktilisem tänu kergesti reguleeritavale tuuleklaasile, 12 V pistikupesale  ja 3-astmelisele S-režiimile (DCT versioonis), võimaldades hulga sõidustsenaariume ja vastates paljudele eelistustele.

2016 DCT uus funktsionaalsus tähendab seda, et süsteem suudab tuvastada ülesmäge ja allamäge kallakud ja kohandada oma käiguvahetusmalli vastavalt.