Mootorrattad
Supersport
Touring
Naked
Custom
Adventure

CBR500R ABS

Neile motosõpradele, kes on 125-stest välja kasvanud või omavad A2 kategooria juhtimisõigust, on täiskatetega kahesilindriline CBR500R mudel heaks võimaluseks tunnetuse saamiseks suurest sportrattast. Samas ei jäta see tsikkel külmaks ka kogenud motosõpru, kes otsivad alternatiivi suurematele sportlikele tsiklitele.

Kiire, ökonoomne, taskukohane ja palju elevust tekitav CBR500R on ideaalseks astmelauaks sisenemisel suurte sportlike mootorrataste maailma. See mootorratas pakub rõõmu kõrgest koostekvaliteedist ning uhkust tsikli omamisest, mis kestab.

Sõiduasend CBR500R sadulas on sportlik, kuid mitte liialt agressiivne, et osutuda koormavaks igapäevastel linnasõitudel või sõitmisel kurvilistel mägiteedel.

Tänu terviklikele uuendustele on 2019 CBR500R nüüd suurteks tegudeks valmis. Mudelil on uus  selgelt eristuv agressiivsne välimus, lisaks hulgaliselt täiustusi nagu LED-tuled, suurem kütusepaak, reguleeritavad esikahvlid - pluss ümberkujundatud, massikeset tsentraliseerivast väljalaskesüsteemist kostuv rahuldustpakkuv jõrin.