Honda Naked NC750S ABS / DCT ABS

Mootorrattad
Super sport
Touring
Naked
Custom
Adventure

NC750S ABS

Honda kasutajasõbralik igapäevaratas NC750S saab EURO 4 nõuetele vastavuse ja personaliseeritud värvivalikuga LCD-näidikud, lisaks  kaks eriväljaande kahetoonilist värvikujundust  koos LED-tuledega. Kaksiksiduriga ülekandega masin saab 3-astmelise spordirežiimi ja uued tarkvara värskendused nii manuaal-  kui ka automaatkäiguvahetuse režiimis. Lühike, viisnurkse kujuga väljalaskesüsteemi summuti lisab masinale sügavamat tämbrit.

NC750S on erakordselt kasutajasõbralik mootorratas: kerge sõita ja kerge ka rahakotile, seda nii ostuhinna kui jooksvate kulude poolest.  See mudel meelitab ligi igas vanuses huvilisi, sealhulgas nii kogenud sõitjaid, kes otsivad võimekat ja ökonoomset mootorratast linnasõidu jaoks, kui ka uusi noorsõitjaid, kes  tahavad vahetada väiksema masina suurema vastu ja otsivad oma esimese "suure"mootorratta puhul ühekorraga nii võimsust, ökonoomsust, praktilisust kui ka sõidunaudingut.

Täpselt seda neile NC750S pakubki. Selle paralleelne kahesilindriline mootor tagab madalatel ja keskmistel pööretel vaevata väändemomendi. Mahukas panipaik kohas, kus tavaliselt on kütusepaak, ja võimalus lisada Honda ainulaadne kaksiksiduriga ülekandekomplekt eristavad seda mudelit keskmise suurusega naked rataste massist. Kompaktse vormi, usaldustäratava kere ja erandliku kütusesäästlikkusega  mootorratas on taskukohane ja praktiline.