Honda Big scooters INTEGRA 750 ABS

Rollerid/125cc
Big scooters
125 cc

Uus Integra

Tsiklisõit on ainukordne elamus. See muudab ahvatlevaks isegi esmaspäevahommikuse tööleminemise, rääkimata pikkade sõitudega kaasnevast põnevusest. Miks siis mitte viia individuaalsust kõrgemale tasemele?

Uus 750-kuubikuline Integra on ainulaadne, ühendades ühes rattas kavalalt sportlikud omadused ja stiilse tsiklisõidu kombineerituna rolleri praktilisuse ja stiiliga.

750-kuubikulise mootori poolt pakutav ühtlane võimsusressurss realiseerub läbi Honda innovaatilise kaksiksiduriga Dual Clutch Transmission (DCT) ülekande. Tulemuseks on tsikkel, mis pakub enneolematu vabaduse tunde olenemata sellest, kas kasutate tsikli eeliseid tipptunni ummikutes või otsite uusi naudinguid mööda maanteid tuhisedes. 
On ilmne, et üks õige universaaltsikkel peab olenemata tingimustest olema ka igakülgselt hea tunnetusega, mistõttu on Integra põhivarustuses saadaval Honda innovaatilise, topeltsiduriga Dual Clutch ülekandega (DCT). DCT võimaldab ülimalt sujuvad käiguvahetused nii, et olete alati olukorra peremees olenemata sellest, kas kiirustate tööle või olete niisama lõbusõidul. Ühtlasi on teil alati kasutada vaid ühest nupuliigutusest rakenduv, sportlik ja kiire Sport-režiim.
Süsteem töötab automaatselt järgmist käiku ette planeerides, mis tähendab, et teie Integra on käiguvahetuseks valmis kohe, kui otsustate käiku vahetada. Ühtlasi tagab selle tsikli moderniseeritud ülekande tõhusus konkurentsitu kütusesäästlikkuse.
MT sõidurežiim töötab täielikult manuaalsel juhtimisel ning käiguvahetused toimuvad juhtraual paiknevatest käiguvahetuse juhtnuppudest. Samas on teil alati võimalus valida ka oluliselt stressivabam, Drive (D) sõidurežiim või tõsta adrenaliini voolu valides sportliku Sport (S) sõidurežiimi. Olenemata valikust võimaldab Integra käiguvahetused nii, et teil jääb üksnes sõitu nautida.