Mootorrattad
Super sport
Touring
Naked
Custom
Adventure

Kulge stiilselt.

Pikemateks sõitudeks mõeldud CTX1300 ühildab endas tehnika viimase sõna, kaasaegse stiili ja muretuse kasutamisel. Selle mudeli süda ja hing on 1261-kuubikuline pikisuunalise asetusega vesijahutusega 90° V4 mootor. Selle, madalatel pööretel jõulise kiirenduse pakkumiseks seadistatud mootori suurim vääne 106 Nm on saadaval juba pööretel 4500 rpm. Ühtviisi vabalt tunneb see viiekäigulise käigukasti ja võllülekandega tsikkel ennast ka kiirtee kiirustel.
V4 tuksumisele iseloomulikku heli ja karakterit tuleb veelgi selgemalt esile tänu väljalasketorude ebavõrdsele valemile 4-2-2 vastavale pikkusele. Honda veojõukontroll (TCS) hoiab ära ootamatused tagarehvi haardumises. Terasest topeltpesaga ning topelt alatoruga raam on tohutult tugev. Raamiga on kombineeritud 43mm ümberpööratud kahvel ja alumiiniumkiige. Tagumine amortisaator on varustatud mehaanilise toimega, jäikuse reguleerimise süsteemiga, mis võimaldab erinevate seadistuste tegemise vastavalt sõidutingimustele. Kombineeritud ABS (C-ABS) ühendab oma toimes nii esi- kui ka tagapidurit, mis tagab ohutu kuid jõulise pidurdamise kõikides ilmastikuoludes.
CTX1300 stiil püüab pilku oma pika, kuid madala stiiliga. Samas on tegemist ka praktiliseks rakenduseks mõeldud mootorrattaga, millega sõitmine on vaevatu tänu 735mm kõrgusega, maapinnast mugaval kõrgusel paiknevale sadulale, loomulikule sõiduasendile, kõrgel tasemel voolujoonelisusele ja praktilisust lisavatele tagumistele küljekohvritele. Kahekõlariline stereosüsteem on smartphone ja Bluetooth® ühilduvusega. Nii esituled, tagatuli kui ka suunatuled on LED-idega, moodustades atraktiivse tuledekombinatsiooni ja tagades juhile hea nähtavuse ning selle, et juht on alati hästi märgatav.