Mootorrattad
Super sport
Touring
Naked
Custom
Adventure

Võimsus traditsioonilises vormis

Honda CB1100 on kaasaegsesse maailma loodud mootorratas, unustamata sealjuures mootorrataste kuldajastu klassikalisi väärtusi. Selle tsikli neljataktiline neljasilindriline mootor on enam kui viiekümne aastase kogemuse vili ning on ideaalseks ühendavaks elemendiks selle mootorratta suutlikkuse ja funktsionaalsuse ning aegumatu disaini vahel. Kõik selle mootorratta juures, alates usaldusväärsest mootorist kuni tsikli isikupärase kroomviimistluseni, teeb sellest CB1100 mudelist mootorratta, mida te olete alati ihaldanud.

"Aastal 1969 muutis Honda legendaarne CB750K0 igaveseks arusaama sellest, milline üks õige mootorratas peab olema. Võimas, tehniliselt uuenduslik ja veatu koostekvaliteet tegi sellest mudelist teenäitaja teistele.
Ja kõik see kehtib ka uue CB1100 mudeli kohta. Kasutatud on samasugust mootorilahendust, välja arvatud asjaolu, et kubatuur on nüüdseks tervelt 1140 kuubikut, ja lisatud on elektrooniline sissepritse ning palju muid süsteeme. Tsikli juures on järgitud seda sama, aegumatut stiili, kuid seda loomulikult kaasaegsete elementide toel. Tegemist on tsikliga, mida oskab hinnata terve uus motosõprade põlvkond.
Aastal 1969 muutis Honda legendaarne CB750K0 igaveseks arusaama sellest, milline üks õige mootorratas peab olema. Võimas, tehniliselt uuenduslik ja veatu koostekvaliteet tegi sellest mudelist teenäitaja teistele."