Offroad
Cross
Enduro
Trial

CRF250L Rally

CRF250 RALLY on ühtviisi valmis nädalalõpu seikluseks, pikamaasõiduks või igapäevaseks töölesõiduks tänu pikemale vedrustusele, suure kettaga ABS piduritele, suurepärasele ilmastikukaitsele, samuti  CRF450 RALLY mudelist inspireeritud kerele ja muljetavaldavale läbisõidu ulatusele. Mootori suutlikus on kombineeritud ühtlase väändemomendiga madalatel pööretel koos märkimisväärse väändemomendiga kõrgetel pööretel.

Uuendatud CRF250L mudelile tuginev CRF250L Rally mudelile lisandub mitmesuguseid muudatusi, mis teevad sellest ainulaadse turul. Stiili osas on saadud inspiratsiooni Team HRC CRF450 Rally võistlusrattalt. Esiotsas asuvad rallimasina tüüpi tuuleklaas, voolund ja radiaatori katted tagavad tuulekaitse, samas kui ülejäänud masin näitab uhket MX stiili. Asümmeetrilised esituled, samuti suunatuled on LED-tuled. 
Suur kütusepaak võimaldab sõita pikki vahemaid ja uuel digitaalsel näidikul on kütusenäidik ja tahhomeeter. Pikem vedrustus ja suur kõrgus maapinnast teevad pikamaasõidud maastikul mugavamaks ning suurem ujuv esipiduriketas ning  ABS, mida saab tagapiduri puhul välja lülitada, annavad rattale  suurepärase pidurdusjõu. Mootori suutlikus on kombineeritud ühtlase väändemomendiga madalatel pööretel koos märkimisväärse väändemomendiga kõrgetel pööretel, tänu algse CRF250L mudeli uuendustele, sealhulgas muudetud PGM-FI ja seguklapp, uus õhumahuti ja kerge väljalaskesüsteem.