Mootorrattad
Supersport
Touring
Naked
Custom
Adventure

TEISTMOODI ELAJAS.

Uhiuus Honda CB1000R on Neo Sports Café sarja põhimudel. Inspiratsiooni on saadud Sport Naked streetfighteri ja retro café võidusõitjate ühekssulatamisest ning tegemist on Honda legendiga, mis on ümber kujunenud ja taassündinud nüüdisaega.

Uue CB1000R jõuallikaks on 989-kuubikuline DOHC 4-silindriline mootor, mis on häälestatud andma 16% rohkem tippvõimsust veidi üle 10000 p/min juures ja 5% rohkem väändemomenti läbi terve keskmiste pöörete vahemiku. Seda juhib uus „Throttle By Wire“ (TBW) süsteem nelja erineva sõidurežiimiga, mis lubab sul kohandada sõit nii teeolude kui oma sõidustiiliga. See on ka 4% lühema käikudevahega, et pigistada välja veelgi parem kiirendus. Õigupoolest esimese 3 käigu juures, kuni 130 km/h sõidab CB1000R kõvemini kui CBR1000RR. Abistav/libisev sidur lisab kontrollitavust.

Tõelises Sport Naked vaimus kannab CB1000R oma südant varrukas, paljastades oma retroindustriaalse minimalismi ja alumiiniumdetailid kõigile nähtavaks. Esiotsas on Showa SFF-BP ümberpööratud hark ja radiaalpidurid ning tagaotsas äratuntav ühepoolne tagakiige ja Showa monoshock vedrustus. Lõpetuseks veel LED tulede täiskomplekt valgustamaks teed, kuhu iganes see sind ka viib.