Mootorrattad
Supersport
Touring
Naked
Custom
Adventure

2021 CB125R

VABADUS OOTAB

Kergekaaluline. Kompaktne. Vilgas. Uhiuus Honda CB125R on täiuslik ratas neile, kes tunnevad esimest korda tungi minna linna peale lõõgastuma. Sel on ühine disainivaim uhiuue Neo Sports Café mudelisarjaga ning tulvil äkilist Sport Naked stiili. CB125R on kõigest 130 kg kaalu juures äärmiselt kergesti juhitav masin.

Varustuses on 41 mm ümberpööratud  esihark, kerealune summuti ning radiaal esipidurid ja rehvid. Samuti ka moodne LCD-näidikuplokk, mis annab sulle sõidu ajal teavet, ning täis-LED tuled, mis valgustavad ettejäävat teed.

Ja kui su ees on vaba maantee, suudab 10,1-liitrine kütusepaak läbida üle 460 km enne järgmist bensiinijaama peatust.

2021. aasta mudelil CB125R on uus neljaklapiline vedelikjahutusega mootor, mis arendab nüüd võimsust kuni 11 kW A1-kategoorias ja pakub lisapöördemomenti 1,2 Nm. 
125 cm3 mootorratta puhul maailmas esimest korda kuuluvad nüüd CB125R-i põhivarustusse Showa SFF-BP (Separate Function Front Fork Big Piston) USD-kahvlid ning tipptasemel varustust täiendavad LED-tuled, LCD-näidik ja ABS-süsteem, mis töötab IMU abil ning mille juurde kuulub 296 mm ujuv esiketas, mida hoiab radiaalse kinnitusega neljakolviline pidurisadul.