Honda Big scooters PCX 125 ABS

Rollerid/125cc
Big scooters
125 cc

Uus PCX

"Üha populaarne PCX125 motoroller saab 2018. aastaks täieliku stiiliuuenduse, kus PCX-i traditsiooniliselt voolavas disainilahenduses on uusi loomulikke kontuure. Samuti on see saanud uue toruterasest kahe külgtalaga raami, uued veljed ja rehvid ning uuendatud tagavedrustuse. Sellele lisaks ABS-i ning mootori, mis toodab rohkem tippvõimsust, olles kütusesäästlikkuselt samas väljapaistev. PCX125 on Honda kaherattaliste mootorsõidukite üks vaiksetest edulugudest, mida on Euroopas 2010. aasta saabumisest alates müüdud juba üle 140000 eksemplari. Selle edu rajaneb valemil, mida Honda on aastatepikkuse kogemusega täiustanud: jõuline kaasaegne disain ühildub elegantselt stiilitundliku linnaliku elustiiliga, samas ratta kompaktsed mõõtmed tagavad läbipääsu tihedast linnaliiklusest – või suisa pargist – imelise kergusega.
Püstiistuv sõiduasend, istmealune panipaik kogu nägu katva kiivri jaoks ja üleüldine koostekvaliteet tagavadki Isikliku Mugavuse ""X"" tasemel, mis annab PCX-ile oma nime. Ja ei tasu unustada, et silmapaistev kvaliteedi-hinna suhe – nii ostmisel kui omamisel – on alati toetanud PCX-i populaarsust.
Aastal 2010 sai PCX esimese kaherattalisena Euroopas omale Idling Stop tehnoloogia; kaks aastat hiljem sai sellest esimene motoroller Euroopas, mis kasutas Honda ülitõhusat täiustatud Smart Power (eSP) mootorit. Aastal 2016 saavutas see EURO4 nõuetele vastavuse ning nüüd ‒ hoides tiheda konkurentsiga turul liidrikohta ‒ aastaks 2018 saab PCX125 suurema disainivärskenduse, uhiuue kere ja mootorile rohkem võimsust juurde. Lisatud ühekanaline ABS rakendub esirattal."