Mootorrattad
Supersport
Touring
Naked
Custom
Adventure

CL500 ABS

CL500 projekti algusest peale on selle arenduspõhimõtteks olnud „Väljenda end“. Teadlikult noorele stiiliteadlikule sihtrühmale mõeldud mootorratas sobib sujuvalt omaniku elustiiliga ning tuleb toime nii igapäevase liiklemise, nädalavahetuse pika väljasõidu või isegi kerge maastikusõiduga – ja paistab seejuures ka silma.
Ja kuna see on mõeldud noorematele sõitjatele, on see ka äärmiselt kohandatav ning saadaval on lai valik Honda originaaltarvikuid, millega saab lisada isikupära, praktilisust ja stiili.
A2-kategooria juhiloale sobiv 471 cm³ kahe paralleelse silindriga mootor on Honda ergas ja populaarne jõuallikas, mis pakub 34,3 kW võimsust ja 43,4 Nm pöördemomenti. Sel on ainulaadsed elektroonilise juhtploki sätted ja peaülekande väike ülekandearv pakub nutikat kiirendust linnas nii paigaltstardist kui ka käikude abil. Kuuekäigulist käigukasti juhib assisteeriv läbilibisev sidur.
Terastorudest võrestiilis põhiraam on ühtaegu nii stiilielement kui ka lihtsa juhitavuse alus. Pika käiguga vedrustus hõlmab 41 mm teleskoopkahvleid ja reguleeritavaid tagumisi amortisaatoreid ning 19-tollisel esiveljel ja 17-tollisel tagaveljel on plokimustrilised rehvid. Esi- ja tagapidurite ABS-modulatsioon on spetsiaalselt tasakaalustatud, et tagada suurepärane jõudlus erinevatel pindadel, sealhulgas kergel maastikul.
Kõik tuled on LED-lampidega, näidikuplokk on kompaktne negatiivne LCD-ekraan ja hädapidurduse signaali (ESS) tehnoloogia paneb tagumised suunatuled järsu tugeva pidurdamise korral ohutuledena tööle.

CL500 jaoks on saadaval lai valik Honda originaaltarvikuid, mida saab omaniku eelistuste järgi isikupärastada.
Tagumine alusraam on mõeldud välimuse tarvikute ja pehmete tagumiste pagasikottide hõlpsaks paigaldamiseks; tagumisele raamile saab kinnitada ka 38 l pagasikasti. Pikematel sõitjatel on võimalik valida 30 mm kõrgem pruun mustade topeltõmblustega iste.
Välimuse täiustused klassikalise maastikustiili lisamiseks hõlmavad kergeid polüpropüleenist külgmisi numbriplaate, putukakaitset, sõrmenukikaitsmeid ja kõrget eesmist porikaitset. Praktiliste võimaluste hulka kuuluvad soojendusega käepidemed, ACC-laadimispesa ja tagumiste amortisaatorite katted.
Mugavuse tagamiseks on loodud kolm spetsiaalselt disainitud paketti.
ADVENTURE PAKETT
Käekaitsmed, kõrge eesmine porikaitse, tagumise amortisaatori kate ja ralli-jalatoed.
TRAVEL PAKETT
Pagasikast, tagumine pagasikott, pehmed sadulakotid ja kütusepaagi padi.
STYLE PAKETT
Esitule kondel, kondli kleepsud, veljekleepsud, tagumised küljekatted, kleepsud neile ja kõrgem iste.