Mootorrattad
Super sport
Touring
Naked
Custom
Adventure

Olles oma aja legend

Elu on täis hetki. Nagu näiteks need meeldejäävad momendid, mis sööbivad mällu, kui olete väljumas pikast kurvist või sõites käänulistel teedel, kus kurvid ei paistagi kunagi otsa lõppevat. Ja siis kõik need inimesed, keda oma käikudel kohtate. Oma uue, kergema korpusega, samas  madalatel ja keskmistel pööretel suurema väändega, täiustatud V4 mootoriga ja väljapeetud, aerodünaamilise disainiga muudab VFR800F kõik need hetked käegakatsutavamaks kui kunagi varem.

Nende hetkede jahil läheb vaja nii kindlustunnet kui ka piisavat võimsusvaru. Käepärane ja intuitiivne VFR800F sobib selleks ideaalselt, usaldades teie käsutusse kõik, mida on pakkuda selle tsikli 782-kuubikulisel vesijahutusega, sissepritsega, 16-klapilisel DOHC, 90° V4-VTEC mootoril.

See mootor ei paku mitte ainult ühtlast ja ergast minekut juba väiksemastki gaasipideme pöördest, vaid ka jõulist väänet kõige madalamatel pööretel (75.1Nm), rääkimata lausa sõltuvust põhjustada võivast tõmbest kõrgetel pööretel (77.9kW). Muutuva klapiajastuse ja tõste elektrooniline juhtsüsteem tagab lünkadeta pöördessetõusmise kiirendamisel keskmistel pööretel – just seal, kus see igapäevastel sõitudel vajalikuks osutub.