Mootorrattad
Super sport
Touring
Naked
Custom
Adventure

CB650F ABS

Linnatänavate kutse

Selleks et tsikliga sõitma minna, ei tarvitse alati olla mingi konkreetne põhjus. Vahel lihtsalt tekib soov ennast kõigest muust välja lülitada ja tunda ennast vabana. Ilma vajaduseta jõuda kindlal ajahetkel kindlasse kohta ja lihtsalt anda järgi sõitmamineku kutsele.

Universaalsete omadustega uue CB650F mudeliga on tekkinud uus, keskmise suurusega tsiklite tootekategooria, milles on optimaalsel moel kombineeritud peensusteni väljalihvitud sportlikud omadused ja igapäevane praktilisus – mis on rüütatud Streetfighter stiili. 
Täiesti uus neljasilindriline ridamootor ei ole kitsi väändega madalatel ja keskmistel pööretel. Oma 64kW tippvõimsusega, mida iseloomustab samas madal kütusekulu, on selles tsiklis ühendatud erinevate otstarvete kõik head pooled. Tsikkel on käepärane, hästi juhitav ja hea manööverdusvõimega nii linnatänavatel kui ka nõudlikematel maanteetrassidel, mis on saavutatud tänu raami hästi läbimõeldud kontseptsioonile ja hea tunnetuse tagavale vedrustusele. Lisaks sellele ei jäta see tsikkel kahtlustki oma sobivuses sukeldumiseks linnaliiklusesse. Tegemist on igas olukorras tegija mootorrattaga.