Honda Big scooters FORZA 125 ABS

Rollerid/125cc
Big scooters
125 cc

Forza 125

Honda oma klassi väljapaistev sport/GT Forza 125 motoroller säilitab oma üles suunatud trajektoori, kuid saab põhjaliku stiiliuuenduse, sealhulgas elektriliselt reguleeritava esiklaasi, LED suunatuled, uued näidikud, kaks täiesti uut värvivalikut, suurema istmealuse pagasiruumi ja lisavarustusena 45-liitrise Smart Key'ga ühendatud pagasikasti, mis täiendavad rolleri esinduslikust.

Forza 125 retsepti peamised koostisosad on 2018. aastal püsinud muutumatuna: neljaklapiline mootor, milles ühinevad oma klassi parim jõudlus ning 490 km tankimisvahemik ja Idling Stop süsteem; kergekaaluline kere, mille puhul on tasakaalus nii stabiilsus suurtel kiirustel kui manööverdusvõime linnas; ning rikkalik varustus, mille hulka kuuluvad LED tuled, Smart Key võtmeta käivitus, pagasimaht kahele kiivrile ja mugavust kahele sõitjale.

Kuid sealjuures on uusi olulisi lisandusi. Uuele tasemele on tõusnud nii tehnilised näitajad kui varustus: uus elektriline klaas liigub sujuvalt ja pakub kas täit kaitset tuule eest või vaba vaadet, samas kui kohendatud näidikud näitavad analoognäitude kõrval digitaalset lisainformatsiooni. Nii ees kui taga on nüüdsest LED suunatuled, istmealune panipaik on 5,5 liitrit senisest suurem ning Smart Key võimaldab ligipääsu lisavarustusena saadavale 45-liitrilisele pagasikastile.