Rollerid/125cc
Big scooters
125 cc

Värske. Moodne. Rõõm omada.

"Ülekaalukalt kõige nõutuim SH125i on konkurentsitult kõige praktilisem, mugavam ja turvalisem. Oma madala sadulakõrgusega, suure jalaruumiga ja põhivarustusse kuuluva ning ratta värviga ühilduva pagasikastiga on SH125i vaieldamatult mõnusaim transpordivahend ning populaarseim roller terves Euroopas.

Uue SH125i südameks on täiesti uus 'eSP' (enhanced Smart Power) mootor; mille juures on algusest lõpuni järgitud madala hõõrdumise tehnoloogiat ja millele on lisatud Idling-Stop süsteem, mistõttu osutub see roller otseses võrdluses oma eelkäijaga tervelt 25 % kütusesäästlikumaks (47,4km/l). Uue programmi alusel töötaval elektroonilisel PGM-FI sissepritsel ja tõhusamaks muudetud kütuse põlemisprotsessil on oma osa reaalselt kasutatava võimsuse ja väändemomendi tõstmisel linnaliikluses enimkasutatavas kiirendus-pidurdustsüklite pööretevahemikus.

Täiesti uus raam, seda koos juba kaubamärgiks kujunenud 16-tolliste velgedega, tagab endisest veelgi parema juhitavuse ja stabiilsuse ning tavapärasele CBS (Combined Brake System) süsteemile on nüüdsest lisavarustusena saadaval ka ABS-süsteem.

Just joonestuslaualt saabununa on SH125i kereelemendid väga isikupärased, piiramata sellega rolleritele omast võimet nõeluda ka läbi kõige tihedama linnaliikluse, ühtlasi osutub nüüdsest võimalikuks tervet pead katva kiivri paigutamine sadulaalusesse panipaika.