Offroad
Cross
Enduro
Trial

„Absolute Holeshot”

Honda CRF450R on 2002. aastal alanud tootmisest saadik olnud teetähiseks. See on määratlenud mootorratta tasakaalu, rabavalt võimsa mootori ja raami vahel, mis võimaldab igasuguse kogemusega sõitjal mootori jõudlust maksimaalselt ära kasutada. Olenemata sellest, kas sõitja on amatöör või professionaalne võidusõitja, on tegemist masinaga, mis pakub täielikku kontrolli koos töökindluse ja pikaealisusega, mille poolest Honda on juba ammu tuntud.

Muidugi on mudelit CRF450R pidevalt edasi arendatud ja igas täienduses on ära kasutatud õppetunde, mis on saadud Honda motokrossiprogrammidest üle terve maailma. Viimase kaheksa aasta jooksul on mudel CRF450R lihvitud maailma üheks kõige terviklikumaks võidusõidumasinaks. Nüüd, 2017. aastal, on evolutsioon asendunud revolutsiooniga. Euroopa lemmikuna on open klassi krossiratas saanud uhiuue kuue, selle mootor on palju võimsam ning uue konstruktsiooniga raam suurendab haarduvust ja juhitavust.

Mootorratas näeb teistsugune välja, tundub teistsugune ja tagab rajal täiesti uue elamuse. Lihtsamalt öeldes on see kiirem. Palju kiirem.

Mudeli uuendused. CRF450R-i esimene rekonstruktsioon nullist pärast kaheksat aastat hõlmab HRC-lt inspiratsiooni saanud 11% võimsamat mootorit ja suuremat pöördemomenti kogu pöördevahemikus. Samuti on sellel uus seitsmenda põlvkonna uue geomeetriaga alumiiniumraam, madalam raskuskese ning tehase tiimi võidusõidu spetsifikatsiooniga 49 mm Showa terasvedrustusega esiamort. Uus konstruktsioon hõlmab veel titaanist kütusepaaki, sujuvaidt ja aerodünaamiliselt tõhusaid plastikuid ning lisavarustusena elektri starterit.

2018 CRF450R on juba standardis varustatud elektrilise starteriga, mis on hindamatuks abiks nii mugavuse kui ka ringiaja säästmiseks pärast ebaõnne võistluse keskel. Elektriline starter on varustatud kerge liitium-ioon akuga ja kaalu säästmiseks on jalgstarter eemaldatud. 
Eesmiste ja tagumise amordi seadistused on reguleeritud veelgi parema tulemuse saavutamiseks.