Honda Adventure NC750X ABS / DCT ABS

Mootorrattad
Super sport
Touring
Naked
Custom
Adventure

Tõeline mitmekülgsus

Honda ülim igapäevasõiduks mõeldud mootorrattas muutub seikluslikumaks, saades uue karmima ilme ja LED-tuled, uuendatud esikahvli summuti, suurema panipaiga ja personaliseeritud värvivalikuga LCD-näidikud. Kaksiksiduriga Dual Clutch Transmission ülekandesüsteemiga masin saab 3-astmelise S-režiimi ning täiendavad tarkvara uuendused nii manuaal- kui ka automaatkäiguvahetusega sõidurežiimis. Kokkuhoidlik 750 cm3 paralleelmudel saab EURO 4 nõuetele vastavuse ja parandatud väljalaskesüsteemi summuti lisab sügavamat tämbrit.

Alates selle turuletulekust 2012. aastal NC700X nime all on NC750X võinud nautida jätkuvat populaarsust kogu Euroopas, mistõttu on see end Euroopa enimmüüdud mootorrataste esikümnes püsivalt sisse seadnud.
Edu põhjuseid on mitu: murranguline, suure väändemomendiga kahesilindriline mootor, mis läheb kiirelt pöördesse ka kõige madalamatelt mootoripööretelt ja on ühtlase jõujaotusega, piisavalt liikumisruumi ratturile, laiad juhtrauad, mugav sadul ja sõiduasend, vastavus nõuetele, pikamaasõiduks sobiv vedrustus ja eristuv seikluslik stiil – kõigel sellel on ratta eduloos oma roll.
Panipaik (kus tavaliselt oleks kütusepaak) mahutab tervet nägu katva visiiriga kiivri ja Honda ainulaadne kaksiksiduriga DCT jõuülekanne (Dual Clutch Transmission) lisavad omakorda väärtust rattale, mis on pälvinud  üle kolmandiku klientide soosingu, ja tõstavad seda  teiste seast esile.
Täispaketina kujundavad NC750X omadused mootorratta, mis töötab suurepäraselt. Mis tahes  sõidueesmärgiks – igapäevaseks töölesõiduks, pikamaasõitudeks või lihtsalt oma lõbuks - see on tõeliselt mitmekülgne mootorratas.

Uuendus 2018. aastaks võimaldab topeltsiduriga automaatkäigukasti (DCT) valiku puhul kõrgemat p/min käigu ülesvahetamispunkti. Standardvarustuses on ka Kahe Tasemega Honda Valitav Veojõu Kontroll (HSTC). Tase 1 lubab mõningast tagaratta liigset pöörlemist – näiteks kruusal või mudas – Tase 2 aga annab enesekindlusttekitava haardumise libedal teel. Samuti on saadaval 35 kW variant A2 kategooria juhiloa omanikele. Täisvõimsuselist varianti on võimalik Honda esinduses piirata 35 kW-le, vahetades välja standardse gaasihoovastiku ja programmeerides ümber ECU. Enamikes sõidusituatsioonides ei pane tippvõimsuse piiramist tähelegi ja kiirendus 0-100 m on identne täisvõimsusega variandiga.