Mootorrattad
Super sport
Touring
Naked
Custom
Adventure

LOODUD AVASTUSRETKEDEKS

Uuenduslik X-ADV ühendab seiklushimu mitmekülgsuse, tipptasemel tehniliste näitajate, praktilisuse ja mugavusega ning see on mõeldud nii linnas sõitmiseks kui ka nädalavahetusel lõõgastumiseks.

X-ADV on uut tüüpi mootorratas, millega on jätkatud Honda pikka uuenduslike toodete loomise traditsiooni, mis täiustab ja rikastab klientide elustiili. Selles on kombineeritud linnamaasturi jõuline stiil, maastikul sõitmise võimekus ja tipptasemel tehnilised andmed, mis on saavutatud tänu vastupidavale šassiile, pika käigupikkusega vedrustusele, neljakolvilistele radiaalpaigaldusega piduritele, küllusliku pöördemomendiga 745 cm3 kahesilindrilisele mootorile ning topeltsiduriga käigukastile.

X-ADV juurde kuuluvad veel viieastmeliselt reguleeritav tuuleklaas, maastikukiivrit mahutav istmealune panipaik, käekaitsmed, rallistiilis näidikupaneel, keskhark ja Honda nutika võtme süsteem. Honda Rooma teadus- ja arenduskeskuses disainitud mootorratta disainijooned kajastavad kaherattalise sõiduki vabadust uues põnevas vormis.

2018. a X-ADV varustuses on kahe tasemega Honda Valitava Veojõu Kontroll (HSTC), mille saab ka välja lülitada, ning G-lüliti, mis täiustab maastikul sõitmist.

2018. aastal on saadaval ka 35 kW variant A2 kategooria juhiloa omanikele.