Mootorrattad
Supersport
Touring
Street
Custom
Adventure

2024 CBR650R ABS

2024. mudeliaastal saab CBR650R-i stiilne kuju värske välimuse ning uue esitule, voolundi, juhi- ja tagaistme, tagaosa ja tagatule, mis sportlikku energiat veelgi esile tõstavad.

Uus optiliselt liimitud 5-tolline värviline TFT näidikupaneel on hästi loetav ka päikese käes ja pakub Honda RoadSynci ühenduvust. Uue lihtsasti kasutatava vasakpoolse neljasuunalise tagantvalgustusega lülitiga juhitavalt ekraanilt saab juht kasutada nüüd ka reaalajas sõidusuuniseid ja muid nutitelefoni funktsioone.

Neljasilindrilise mootori jõudlus on jäänud samaks. Tippvõimsus 70 kW ja pöördemoment 63 Nm on suurepärased näitajad ning klassikaline neljasilindriline kiire pöörete tõusuga ja kiiretel pööretel särtsakas võimas mootor on alati Honda visiitkaadiks olnud. A2 juhiloa omanikele on saadaval 35 kW variant.

Mudeli CBR650R lisavarustusse kuuluva Honda E-Clutchiga kaob sidurihoova kasutamise vajadus käigu alla- ja ülesvahetamisel.

Endiseks jäänud šassii pakub täiuslikku elamust nii linnatänavail kui ka käänulistel teedel. Terasest teemandikujuline raam tagab jäikuse ning 41 mm Showa SFF-BP USD-esikahvlid ja Showa tagumine amortisaator muudavad vedrustuse suurepäraselt reguleeritavaks. Neljakolvilised radiaalpaigutusega esipidurisadulad, 310 mm ujuvkettad ja valualumiiniumist velgedel rehvid 120/70-ZR17 ees ja 180/55-ZR17 taga. 

     
>