Offroad
Cross
Enduro
Trial

CRF450L

Honda uuel kaheotstarbelisel mootorrattal, mis baseerub krossimootorrattal CRF450R, on vastupidav ja kerge raam, mis kindlustab parima võimaliku haarduvuse, ning võimas mootor. Vastupidavad kvaliteetsed varuosad ja pikad hooldusvälbad tagavad muretu ja meeldiva sõidu. 
Tõeline kaheotstarbeline mootorratas peaks suutma teha paljut: maastikul peab see olema kerge ning kvaliteetse vedrustuse ja juhitavusega, et sõitjal oleks lihtne ka siis, kui edasiliikumine muutub raskemaks. Selle mootor peab tagama hea võimsuse ja pöördemomendi kõigil kiirustel – sellise, mis võimaldaks sõitjal saavutada tagaratta maksimaalse haarduvuse, olenemata maastikust.
Kõik need omadused, mis muudavad maastikusõidu nauditavaks, teevad selle ratta tõepoolest hästi kasutatavaks ka linnas: sale ja väle kaheotstarbeline masin lipsab läbi kitsastest kohtadest, summutab konarlikelt teedelt saadud löögid ja püsib teistest liiklejatest tublisti eespool tänu nutikale madalal käigul kiirendusele. Samuti peab see olema täiesti töökindel ning mõistlike põhihooldusvälpadega.
Võistlusmasinate alusel saab luua häid kaheotstarbelisi mudeleid. Kuid arvesse tuleb võtta paljut. Võidusõiduliku jõudlusega kaasneb tihe hooldusgraafik, mis on lihtsalt liiga koormav paljude hobisõitjate jaoks, kes soovivad vaid nuppu vajutada ja lihtsalt sõita. Peale selle ei ole olulised maanteesõiduki elemendid, nagu tuled, suunatuled ja süütelüliti, võidusõidurattal nii kasutajasõbralikud ja vastupidavad kui vaja.