Rollerid/125cc
Big Scooters
125 Scooters
125 Motorcycles

Argumendid

- Kombineeritud ABS-süsteem optimeerib pidurdusjõudu esi- ja tagapidurite vahel ning hoiab ära rataste blokeerumise pidurdamisel erinevates sõiduoludes.
- Elektrooniline sissepritse (Programmed Fuel Injection). Map-tüüpi elektrooniline süsteem tagab rattale piisava võimsusvaru ja erksuse kõikides tingimustes.
- IDLE STOP: kütust säästev ja heitgaaside hulka piirav süsteem, mis seiskab mootori automaatselt pärast kolmesekundilist töötamist tühikäigul ning käivitab mootori taas gaasipideme pööramisega seonduvalt.
- Kütusepaak mahutavusega 7 liitrit võimaldab, võttes arvesse uue mootori kütusesäästlikkust, oma klassi suurima läbisõidu ühe paagitäie kütusega.
- V-matic ülekanne. Rihm-konverter tüüpi ülekanne koos edasiarendatud kolmefaasilise operatsioonisüsteemiga tagab koos „twist-and-go“ automaatsüsteemiga sujuva käiguvahetuse kõikidel kiirustel.
- Täiesti loomupärane sõiduasend, kus sõitja keha on suurepäraselt ilmastikuolude vastu kaitstud, tagab kõrge sõidumugavuse.
- Lame 799 mm sadul on toekas, jättes samas palju liikumisruumi. Sadula hoolikalt läbimõeldud kuju ja õhuke põrand võimaldavad jalga hõlpsalt maha toetada.
- Eesmine, vasakul küljel asuv kindalaegas on väga kasulik ja kergelt ligipääsetav panipaik, mis on varustatud mitmeotstarbeliste kinnituskonksudega kottide turvaliseks kinnitamiseks oma kohale.
- Spidomeeter on suuremõõtmeline, hästiloetavate numbritega. Spidomeetri seier annab süüte sissekeeramisel korraks maksimumnäitu. Ka kütuse- ja temperatuurinäidik on osutiga, mis võimaldab näidu silmapilkse lugemise.
- Sadulaaluses panipaigas on kahel pool üks kiivrihoidik, mis mahutavad nüüdsest ka tervet pead katva kiivri.
- Optimaalse jäikuse ja vastupidavuse saavutamiseks tugevdavad raami toimet uued kümne (eelnevalt viie) ülipeene kodaraga valuveljed, millele on paigaldatud tubeless-tüüpi rehvid.
- Tagavedrustuse jäikuse eelseadistussüsteem on endise kolmeastmelise asemel muudetud viieastmeliseks, mis annab juhile suurema valikuvõimaluse sõiduomaduste seadistamiseks, mis osutub eriti kasulikuks just reisija vedamisel.
- 100mm käiguga teleskoop-tüüpi esikahvel tagab eeskujuliku teelpüsivuse  ja on seades, mis lubab turvaliselt ka veidi agressiivsemat sõitu harrastada.