Mootorrattad
Supersport
Touring
Naked
Custom
Adventure

Lihtne ja võimas

471cc paralleelse kahesilindrilise mootoriga Rebel mudelil on suur näändemoment madalatel pööretel ja sujuv lineaarne veojõud.  Sõiduasend on lõdvestunud ja neutraalne, käsivarred kergelt sirutatud ja jalad asetuvad otse alla keskel asetsevatele tugedele. 
Mitmekülgse Rebeliga on lahe sõita nii aeglaselt kui ka kiiresti, sobib päevatripiks, sõiduks kohvikusse või isegi sportlikumaks sõiduks kurvilistel teedel. 
Väike kaal, sale raam ja madal sadul tagab ratta manööverdatavuse ka madalatel pööretel, samas kui sobiv kõrgus maapinnast võimaldab kurvides üllatavalt suurt kallet.
Lihtne ja võimas  uus Honda Rebel mudel esindab lihtsat ja minimalistlikku disaini, kus iga detail loeb.  Madalat kõhna siluetti kroonib ikoonilise staatusega kütusepaak, agressiivselt kaldus esiots ja paksud rehvid suure läbimõõduga velgedel, samuti stantsitud terasest tagumine poritiib ja kitsa raamiga kere, mille tulemuseks on paljamad vormid, mis räägivad ebakonventsionaalsusest ja individuaalsest lähenemisest.  Ümmargune esituli asetseb kõrgel survevalualumiiniumist alusel, spidomeeter on kompaktne ketas negatiivse LCD ekraaniga ja sinise taustavalgusega, süüde on paigutatud kütusepaagist allapoole vasakule. Kõik detailid on võimaluse korral tumendatud.