Mootorrattad
Supersport
Touring
Street
Custom
Adventure

2024 NX500

• Särtsakas uus seikluslik stiil sisaldab aerodünaamilisi elemente, mis parandavad kiirel sõidul stabiilsust
• Uus LED-esituli ja tagatuli
• Uue 5-tollise värvilise TFT-ekraani saab ühendada rakendusega Honda RoadSync, et näha ekraanil üksikasjalikke navigeerimisjuhiseid ja kasutada muid nutitelefoni funktsioone
• Uus lihtsam vasakul paiknev lüliti on hõlpsasti kasutatav ja öisel ajal taustvalgusega
• 41 mm Showa Separate Function Fork Big Piston (SFF-BP) USD kahvli ja tagavedrustuse sätteid saab peenhäälestada.
• Uued kergemad rattad
• Kaks 296 mm piduriketast koos Nissini radiaalse asetusega nelja kolviga pidurisadulatega
• Elavaloomuline kahesilindrine energiapomm, millel on nüüd veojõukontrolli süsteem Honda Selectable Torque Control (HSTC)
• Uued PGM-FI sätted parandavad kiirendust madalate pöörete juures ja võimsust kogu pöörete vahemikus
• Assisteeriv liugsidur hõlbustab käikude ülesvahetust ja juhib allavahetamisel tagaratast

Lisavarustus
NX500 mootorratta jaoks on loodud mitmesuguseid rattale suurepäraselt sobivaid Honda ametliku garantiiga originaallisatarvikuid, nii üksikult kui ka pakettidena, samuti uusi ratast täiendavaid detaile.

Pakett Adventure
Maanteesõidu väljakutsete jaoks sobiv pakett Adventure rõhutab maastikumasina välimust, lisades sealjuures mugavust ja suurendades kaitset. Udutuled parandavad kehvades ilmaoludes nähtavust ja on paigaldatud musta viimistlusega eesmiste külgtorude külge, mis aitavad mootorratast kaitsta. Sõrmenukikaitsmed kaitsevad käsi külma ja möödalendava prahi eest, suitsuklaas ja rattatriibud lisavad stiilsust. Paagikaitse kaitseb värvi kahjustuste eest.

Pakett Travel
Kaks lihtsa kinnitussüsteemiga 16,5-liitrist pooljäigast plastist sadulakotti ja kuni 22 l mahutav tagaistmekott hõlbustavad reisimist.

Pakett Urban
See on suurepärane valik igapäevasteks sõitudeks nii linnas kui ka linnast väljas: 38-liitrine pagasikast pakub rohkesti hoiuruumi ning komplekti kuuluvad kaassõitja sadula seljatugi ja sisekott. Tänu jalale on lihtne ketti hooldada ja mugav ebatasasel pinnal parkida.

Pakett Comfort
Talvise ilmaga aitavad külma trotsida mugavad ja praktilised soojendusega käepidemed, millel on kuni viis soojendusastet ja mälufunktsioon, mida näidatakse TFT-ekraanil. Tuulekaitsmed aitavad sõitmisel vihisevat õhku sõitja alakehast eemal hoida. Istme all paikneva lisapistikupesa abil saab seadmeid laadida ja 3-liitrises paagikotis saab mugavalt asju hoida. Kotil on läbipaistev tasku nutitelefoni jaoks ja vihmakate.

Kõiki pakettidesse kuuluvaid lisatarvikuid saab ka eraldi osta.